Százhalombatta, Szent István tér 5. • Tel.: 06-23/355-488 • Fax: 06-23/355-387 • E-mail: bkk@mail.battanet.hu • Nyitva tartás: 10.00-20.00 akadálymentesített változat

English page

2019. szeptember

HKSzCsPSzoV
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
29

2019. október

HKSzCsPSzoV
1
2
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
29
31

2019. november

HKSzCsPSzoV
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30

2019. december

HKSzCsPSzoV
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

2020. január

HKSzCsPSzoV
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

2020. február

HKSzCsPSzoV
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Virtuális séta Rendezvényhelyszinek.hu

26. BATTAI NAPOK - szeptember 14. szombat

Időpont: 2019. szeptember 14. szombat, 10:00
Helyszín:

09.00 - 14.00
AMATŐR LABDARÚGÓ TORNA- Edzőpálya

Gyermekszínpad melletti terület:
10.00 - 15.00
 "TÖRTÉNETEK SZÉLTÉBEN-HOSSZÁBAN - MINDEN KOROSZTÁLYT VÁR A KÖNYVTÁR!" -
10.00 - 17.00
 KÉZMŰVES FOGLAKOZÁS A „MATRICA” MÚZEUM SZERVEZÉSÉBEN
10.00 - 17.00
ÓRIÁSOK BIRODALMA - LÁTVÁNYOS ÓRIÁS FAJÁTÉKOK – MALOM, MAROKKÓ, JENGA, DOMINÓ, KIRAKÓ, AMŐBA – KICSIK ÉS NAGYOK SZÁMÁRA
10.00 - 12.00
KÉZMŰVES FOGLAKOZÁS A GOMBOLYAG ÉS KISGOMBOLYAG CSOPORT KÖZREMŰKÖDÉSÉVEL

10.00 - 18.00
JÁTSZÓHÁZ ÉS ARCFESTÉS - A VÁROSI CSALÁDSEGÍTŐ ÉS GONDOZÁSI KÖZPONT KÖZREMŰKÖDÉSÉVEL- Sportközpont területe
10.45 - 11.30
A KÓRÓ ÉS A KISMADÁR A MAGYAR NÉPMESE SZÍNHÁZ ELŐADÁSA - MOL gyermek és családi színpad
11.00 - 12.00
CICA SZÉPSÉGVERSENY - Sportcsarnok melletti terület
11.30 - 13.30
JÓ EBÉDHEZ SZÓL A NÓTA - Erőmű Nagyszínpad
RÉSZVÉTEL CSAK MEGHÍVÓVAL!
A Forrás Néptáncegyüttes nyugdíjas köszöntő műsora.
Vezér Mihály Ph.D. polgármester köszöntője
Kalocsay Zsuzsa és Csere László műsora

14.00 - 17.00
ÓRIÁSBUBORÉK-EREGETÉS - Gyermekszínpad melletti terület
14.30 - 15.00
RENDŐRSÉGI BEMUTATÓ - Centerpálya
15.00 - 15.50
TÁNCEGYÜTTESEK BEMUTATÓJA -FELLÉPNEK: SZVISE B-COOL DANCE TEAM, JP DANCE COMPANY, SZTC TÁNCSZAKOSZTÁLY, YOUNITY DANCE COMPANY, IRINGÓ TÁNCSTÚDIÓ - Erőmű Nagyszínpad
15.00 - 15.30
ÉLŐSZAVAS MESEMONDÁS - MESÉLŐK: KOVÁCS MARIANNA ÉS LÁSZLÓ ANIKÓ - MOL gyermek és családi színpad
15.30 - 16.00
TŰZOLTÓ TECHNIKAI BEMUTATÓ A SZÁZHALOMBATTAI ÖNKÉNTES TŰZOLTÓK KÖZREMŰKÖDÉSÉVEL - Edzőpálya melletti terület
16.00 - 16.50
SZINETÁR DÓRA ÉS FEKE PÁL MŰSORA - Erőmű Nagyszínpad
16.00 - 16.45
EGY KIS HAZAI… MEZŐFÖLDI ÉS BUKOVINAI JÁTÉKOK A FORRÁS NÉPTÁNCEGYÜTTES ÉS A PESOVÁR NÉPTÁNC SULI PEDAGÓGUSAIVAL - MOL gyermek és családi színpad
16.45 - 17.00
QWAN KI DO - VIETNÁMI HARCMŰVÉSZETI BEMUTATÓ A MAGOR HARCMŰVÉSZETI EGYESÜLET KÖZREMŰKÖDÉSÉVEL - Sportcsarnok melletti terület
17.00 - 17.50
THE COPACABANA SHOW - Erőmű Nagyszínpad
17.00 - 18.00
BUBORÉK EGYÜTTES - MOL gyermek és családi színpad
18.15 - 19.00
WOLF KATI AKUSZTIK- Erőmű Nagyszínpad
18.30 - 19.15
METRONÓM DOBISKOLA BEMUTATÓJA - MOL gyermek és családi színpad
19.15 - 20.30
CARAMEL KONCERT - Erőmű Nagyszínpad
21.00 - 22.40
TŰZIJÁTÉK - HALOTT PÉNZ KONCERT- PETŐFI ZENEI DÍJ, AZ ÉV ZENEKARA (KONCERT ALATT LÉZERSHOW) - CENTERPÁLYA
23.00 - 02.00
DISZKÓ ZENÉL: DJ DEZA - Erőmű Nagyszínpad

<< Visszatérés a kezdő oldalra